Жива картина. Є в нашому місті цікавий куточок. Він знаходиться в Покровському сквері. Сам сквер прилягає до стін старовинного Свято-Покровського чоловічого монастиря. І не дивно, що сквер має таку назву. Що приваблює людей і тягне до цього скверу? Чудовий фонтан, каскад рукотворних водоспадів. І звичайно, різноманітні рослини.

Я хочу розповісти про інше. Це виставка картин. Вона розташована прямо під під критим небом і займає цілу алею. Тут взимку можна зустрітись з весною, що ожива, на живописних полотнах. А влітку побачити осінь, зиму. Є можливість порівняти живу природу, реальну з намальованою. Художники, які виставили тут « мої роботи, розуміють, що відвідувачі виставки мимоволі порівнюватимуть намальований світ із дійсним. Тут немає нецікавих картин. І ще одне — що важливіше  а саме, — картини можна купити.

Одного разу і ми наважилися на покупку на цій виставці. Чому я кажу «наважилися», тому що до того в нашій квартирі не було жодної картини.

А зараз над диваном висить справжній витвір мистецтва.

У центрі картини — могутнє дерево, здається, це дуб. У нього розкішна крона, мінний стовбур, весь у тріщинах, зморшках. Одна гілка зламалася і звисла, торкаючись галявини. На галявині — лісові квіти, які ніби вибігають назустріч глядачеві  ще увагу привертає затишна стежинка, яка обгинає дерево і уходить кудись и луки. Ліворуч і праворуч від стежини ростуть невеличкі дерева. Вони начебто сини дуба-велетня. Крони усіх дерев залиті сонцем. А якщо зважити на голубінь їм на, то можна уявити собі, яка краса оселилася в нашій кімнаті.

І ось що дивно. Коли за вікном сідає справжнє сонце, захмарюється і природа, яка зображена на полотні. Коли ж денне проміння торкається картини, вона оживає, наче райдуга. При цьому я вже зробив чимало відкриттів. Раптом я побачив серед розмаїття квітів сині, яких я не бачив до того. Виникли червоні квіти. Щоразу я мандрую поглядом по картині. І щоразу роблю нові відкриття.Що стосується художньої галереї у Покровському сквері, яка розташувалася просто неба, там ми з батьками не випадкові гості. Ми наглянули ще кілька полотен, які незабаром оселяться в нашій квартирі.