Як народжувалися міфи? Міфи прийшли до нас із сивої давнини. В ті далекі часи ще не існувало писемності. Люди передавали розповіді один одному з уст в уста. Через те міфічнийжанр усної народної творчості, фольклору. У міфах зібрано увесь досвід, мудрість попередніх поколінь.

Міфи творилися за таких часів, коли доросла людина була багато в чому подібною до дитини. Тому ці прадавні часи інколи називають «дитинством людства»

Людина завжди була допитливою, цікавилася навколишнім світом, навіть тоді коли ще не було наукових пояснень різним явищам природи. Але так хотілося им ти про все на світі… Чому іде дощ і гримить грім? Чому змінюються пори рим і Чому віє вітер восени і квітнуть сади навесні? Звідки з’явилася людина, як винні світ? Люди вигадували дивовижні історії. Ці історії просто і зрозуміло давали під повіді на всі незліченні запитання. Саме тому міф — це не просто цікава вигадка Міф — це уявлення стародавніх людей про навколишній світ, їхні думки, попити

Із захопленням читаю я кожен міф. Він — жива частинка минулого. Мину ні тисячоліття, і з міфів виокремилися релігія, наука, мистецтво. А ще міфи мі перші кроки на шляху до усвідомлення людьми законів, за якими живе світ » самкінець варто, напевно, додати, що міфи актуальні й для сучасного поколінню бо з них людство дізнається про думки й погляди на життя давніх людей, їхні уявлення про виникнення світу.