Я вірю в майбутнє твоє, Україно! На світі всі люди вірять у щось. Одні — у кохання, інші — у диво, у казки… Вірю і я в кохання з першого погляду і, звичайно, в світле майбутнє України.

Існує давня легенда. Два будівельники везли візки, наповнені камінням. Одного з них запитали:

— Що ти робиш?

— Та от наказали возити каміння — вожу, — байдуже відповів він.

— А що ти робиш? — запитали в другого будівельника, що, як і перший, на-томлено тягнув важке каміння.

— Я будую собор Святого Петра, — з гідністю відповів той.

Це дуже повчальна легенда, бо доводить нам істину: без віри у своє високе призначення, ми не зможемо піднятися над сірою буденністю, наповнювати свої серця чистими ідеалами та самовіддано «будувати собори».

Без цієї віри людина все життя просидить непомітно в закутку й буде задовольнятися малим, не розуміючи неспокою інших.

Живемо ми в цікавий час, треба тільки не зупинятися, не піддаватися розпачу, а зібрати всю силу, розум, доброту й дарувати все це нашим людям. Я вірю, що такі дії зрозуміє кожен і буде відповідати тим самим. Це об’єднає нашу велику, сильну, могутню державу.

Українці — це велика нація, яку поважали, поважають і будуть поважати.

Я вірю в те, що, маючи на чолі держави лідера, котрий любить свій народ, ми також навчимося любити та шанувати один одного.

Нам жити в Україні, і наша держава, як і наше місто, наш під’їзд — це наше обличчя. Якщо кожен з нас хоч пальцем поворухне для здійснення української мрії — вона здійсниться. Та для цього треба позбутися комплексів: «моя хата скраю», «якось воно буде». Ми повинні змінити себе, тільки так ми зможемо змінити життя України на краще, але це треба робити ділом, а не словом.

Я вірю в те, що одного чудового дня зусиллями українського народу Україну визнають як гідну європейську державу. Вірю, що українці стануть інтелігентним, розумним, здоровим фізично і духовно народом, працювати будуть у Батьківщині і задля неї. Щезнуть з ужитку поняття «прожитковий мінімум», «безробіття», «безпритульність».

Вірю в те, що Україна асоціюватиметься з такими словами, як «могутність», «єдність». Вірю в пробудження національної свідомості й гідності з метою звеличення України та її подальшого розвитку.