Відгук на книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». Маленький хлопчик із золотим волоссям, який живе там, на далекій планеті, і тільки інколи з’являється на Землі, як хочеться зустрітися з тобою! Ти герой моєї улюбленої книжки, яку можна назвати джерелом добра і справжньої мудрості. Як схвилювала мене чудова казка про тебе  і всміхнешся, і засумуєш, коли читаєш книгу Антуана де Сент-Екзюпері «Маленький принц». А головне — замислишся над світом людей: дітей і дорослих. На жаль, життя багатьох дорослих одноманітне, сіре, вони перестають вірити в чудо, в казку, радіти квітці, яскравому метелику.

А як би було прекрасно, коли б у душі кожного дорослого бринів веселий сміх Маленького принца.

Маленький принц — чудовий, чесний, світлий хлопчик. Його основний закон: ти завжди відповідаєш за тих, кого приручив. Кожного ранку він, як добрий і турботливий хазяїн, порядкує на своїй планеті, викорчовує маленькі баобаби, шоб зло не знищило його планету, щоб зло не перемогло добро. Особливо мене схвилювали Р0здуми письменника про дружбу. Дружити — це завжди відчувати голос серця, приносити радість іншій людині, оберігати її, довіряти їй.

Письменник і читач по-справжньому вірять, що Маленький принц повернеться на землю, розкриє їм свої секрети, і тоді забудуться сварки. припиняться війни. Мир і злагода запанують на нашій планеті.