План

1. Щоб досягти чогось у житті, потрібно вчитися.

2. Навчаючись, ми удосконалюємося.

3. Успіх у житті.
Усім серцем прагни знань. Світ, у якому ми живемо, щороку стає складнішим. Тому знайти своє місце в житті дедалі важче. Потрібно не просто багато знати, а й уміти постійно ро;і ширювати й оновлювати знання.

Щодня, ідучи до школи, читаю над входом вислів: «Найсвітліша дорога — це дорога до знань і школи». «Щоб досягти чогось у житті, потрібно вчитися», — часто чуємо від дорослих. Як би нам не хотілося погоджуватися із цими словами, а в них — істина. Для нас, школярів, навчання — це основна робота. 1 як радіють наші вчителі, коли їхні учні демонструють гарні результати в олімпіадах, конкурсних змаганнях. Сьогодні ми здобуваємо знання ще й для того, щоб отримати гарну професію, від якої було б моральне і матеріальне задоволення. Так ми створюємо наше майбутнє. Як говорить народне прислів’я: «Учись змолоду — знадобиться на старість!»

Навчаючись, ми вдосконалюємося, набуваємо певного досвіду, життєвої мудрості. Тому я переконана: для того, щоб мати успіх у житті, потрібно вчитися. І як пишатимуться нами наші батьки і вчителі, коли після закінчення школи їхні учні стануть гарними спеціалістами і просто — люди з великої літери.

Бажання добре вчитися — красиве людське бажання. Тож як говорив В. Су-хомлинський: «Про справжнє знання можна говорити лише тоді, коли воно стає фактором духовного життя, захоплює думку, продовжує інтереси і прагнення».