Коли замислюєшся над цим питанням, розумієш, що існує загальнолюдське уявлення про щастя та особисте. Бо є такі цінності, які для кожної людин бажані. І вони не матеріальні. Це мир у твоєму домі країні, на твоїй планеті. Це коли ніхто поруч не плаче, не помирає, не голодує, не хворіє.

Що таке щастя? У кожної людини, звичайно, своє уявлення про щастя. Хтось мріє про шматок хліба, хтось про власний острів, а хтось хоче прочитати рідкісну книгу або побачити твір мистецтва. У наш час, коли д багатьох людей матеріальне важить більше за все світі, треба нагадувати людям, що є й інші цінності  інші бажання і мрії. Яке щастя мати можливість отримати   омріяну професію, працювати за покликанням  ну і звичайно отримувати за це достойну плату . Адже тоді не треба замислюватись над проблемою  де взяти гроші на… Можна працювати, читати книги, мандрувати і робити ще багато цікавих рече й Отже, зміст поняття «щастя» залежить від суспільства, його рівня розвитку, рівня освіти суспільства і його  членів.

Якщо людина неосвічена, «темна», у неї немає  ніякої цікавості до світу, який її оточує. «Ситий голодного не розуміє», — кажуть в народі. І недаремно  Людину треба нагодувати, вивчити, розвинути духовно. І вона потягнеться до світлого. «Краса врятує світ— одне з сучасних гасел. Я думаю, що це сказано про красу людської душ і.

Отже, загальносуспільне щастя, на мою думку  переплітається з особистим. Якщо щаслива особистість, то і суспільство, що складається з них, щасливе. Може, колись у далекому майбутньому людство досягне такого рівня розвитку, коли всі люди  будуть щасливі. Не буде хворих, голодних, сиріт не  буде війн і старості. Всі будуть працювати там і скільки, скільки це буде потрібно для власного задоволення. Утопічні мрії, скажете ви? А я хочу вірити  що так воно і буде.