Напевно, важко знайти таку людину, яка б не любила подорожувати. Бо подорож — це завжди нові враження, це можливість краще пізнати світ. Для тих, кого цікавлять захоплюючі подорожі, англійський письменник Р. Л. Стівенсон тюрив у 1883 році роман «Острів скарбів». Особисто мені цей роман дуже сподобався.

Романтика пригод і подорожей у романі Р. Л. Стівенсона «Острів скарбів».  Це твір про піратів, про дивовижні пригоди і про таємничий острів, що загубився в океанських просторах.

За сюжетом твору, до сквайра Трелоні та лікаря Лівсі потрапила карта старого Пірата Флінта. Вона містила дивні позначки. Тож Трелоні та Лівсі вирішили вирушити у подорож. Ще в них був юний помічник. Це Джим Хокінс. Він випадково пізнався, що пірати також шукають скарби, про які йдеться в карті. Уся подорож кроїв сповнена таємниць та несподіванок.

Пригодницький роман Р. Л. Стівенсона «Острів скарбів» вражає читачів сво-ік> оригінальністю та самобутністю. Прочитавши цей твір, мені захотілося перечитати його знову, ще раз пережити ті події. Я раджу всім прочитати роман «Ост-Iчч скарбів».