Рідна школа — другий дім. Наша школа нова, світла, красива. Її було нещодавно відремонтовано завдяки допомозі спонсорів. Змінилися й почуття школярів. Дуже приємно бачити свою рідну школу оновленою, чути веселий гамір першокласників.

Школу я дуже люблю. Це місце, де я здобуваю нові знання, які знадобляться мені в житті. Шкільні дисципліни підібрані таким чином, аби людина по закінченні школи могла продовжувати навчання або ж працювати. По-різному мої товариші ставляться до навчання, та я впевнений, що більшість з них одержить непогані знання.

Не слід думати, що навчання в нашій школі є нудним. Адже на те й школа, щоб не тільки вчитися, а й товаришувати, грати, спілкуватися. Наші вчителі багато уваги приділяють саме культурно-виховному процесові. У нас часто проводяться різноманітні олімпіади, вікторини, конкурси і таке інше. Мені подобається, що в нашій школі вміють за-

9і охочувати переможців: для них купують туристичні путівки, навіть інколи дають невеличкі грошові премії. Запам’-

ятався мені танцювальний конкурс, який проводився під час різдвяних канікул. На цьому конкурсі я посів третє місце серед шестикласників, і мені було вручено приз — добірку музичних записів.

Рік за роком ми дорослішаємо. Мабуть, тому і наша любов до школи зазнає змін. Замість палкого захвату ми відчуваємо рівне й дуже хороше почуття спокою й захищеності, яке дарують оновлені стіни школи. Ми знаємо, що наш учнівський труд не є марним. Ось за це, я вважаю, і треба любити свій другий дім — школу.