ПРОЕКТ ПАМ’ЯТНИКА УКРАЇНСЬКІЙ МАТЕРІ. Люди здавна прагнули безсмертя. Увічнити себе були здатні тільки видатні представники людства. На їхню честь споруджува­ли храми, палаци, пам’ятники. Зараз в кожному місті є багато пам’ятників архітектури та історії. Увічнюють у мармурі не тільки відомих людей, а й тварин, казкових персонажів. Тільки немає се­ред них пам’ятника матері.

Якби оголосили конкурс на найкращий проект пам’ятника ук­раїнській матері, я б обов’язково взяла в ньому участь. Я уявляю такий пам’ятник, зроблений із найкращого світлого мармуру. На повен зріст стоїть прекрасна жінка у вінку з квітів і колосся пшениці. У руках ця українська мати тримає сонце. Проміння цього сонця торкається чола маленьких дітей — хлопця й дівчини. Діти граються біля ніг матері. Цей пам’ятник треба спорудити в парку, щоб навколо відпочивали люди й милувалися образом найріднішої людини. Мати завжди буде для своїх дітей сонцем, яке зігріває й годує. Вінок із квітів і колосся символізує її красу та працьовитість.

Українська мати — господиня, годувальниця. Вона обов’язково заслуговує на найвеличніший пам’ятник у всьому світі. Пам’ятайте про вагому роль матері у своєму житті та возвеличуйте її кожного дня своїми гідними вчинками.