План

1. Хто такий друг.

2. Справжні дружні відносини.

3. Мистецтво дружити.

4. Людські стосунки.

 

Найвище мистецтво — мистецтво дружити. Дружба — це просте і водночас глибоке поняття. Це слово можна розглядати і як іменник, і як психологічний термін. А от криє він у собі таку глибину почуттів, вчинків! І головне, що кожна людина розуміє і пояснює це слово по своєму Для одних друг — це той, хто поділився цукеркою чи яблуком, для інших — подав руку потопаючому, а для когось, можливо, у критичний момент прошепотів на вухо рятівну підказку.

Інколи замислюєшся, як же швидко плине час… Здається, тільки вчора ми були дітьми, а вже сьогодні залишається не так багато часу до закінчення школи. І дійсно, ритм життя набуває шаленого темпу, в який ми поринаємо з головою, підкоряємося його законам і зовсім не помічаємо, куди збігають дні, тижні, місяці, семестри… А всі ці дні, маленькі фрагменти нашого життя, наповнені унікальним змістом, несуть в собі частинку нас і є виміром нашого життя. І сьогодні не так вже й просто побудувати справжні дружні відносини, знайти того, хто розумів би тебе з півслова і просто був би рукою підтримки на шляху такого цікавого, але водночас і такого нелегкого Життя.

Вміння дружити, бути справжнім другом — це своєрідне мистецтво. У дружбі, як і в коханні, законів не існує. Це поклик серця, стан душі.

Людські стосунки, якими б вони багатогранними не були, ґрунтуються на почутті дружби. «В будинку людського щастя дружба зводить стіни, а кохання утворює купол». Пам’ятаймо про це, аби будинок щастя, який ми щодня формуємо своїми ж руками, був міцним і зміг встояти під буремними вітрами.