Моє улюблене свято. Дуже люблю будь-які свята, тому що під час свят не треба йти до школи та робити уроки. Але більш за все мені подо­бається Новий рік.

На Новий рік ми купуємо ялинку та ставимо її у своїй квартирі в найкращому місці. Потім починаємо її прикраша­ти. Ми розвішуємо на ній іграшки, свічки, маленькі елек­тричні лампочки різних кольорів, срібний дощ з металевої фольги, цукерки та паперові сніжинки.

Прикрасивши ялинку, ми починаємо готувати святковий стіл. Ми розрізаємо сир, ковбасу, огірки та кладемо на таріл­ки, вносимо холодець, який уже встиг добре застигнути. Бать­ки готують салат та печене.

Увечері ми сідаємо за стіл. Приходять гості, дітям прино­сять подарунки, грає музика, по телевізору Президент України виголошує святкові поздоровлення. Нарешті — 12 година. Ми відкриваємо пляшки із шампанським. Дітям наливають сік та лимонад.

Починаються танці біля ялинки.

Аж ось уже й ранок — ранок нового року. Ми виходимо на двір і починаємо грати в сніжки. Потім йдемо на прогу­лянку до центру міста. Там стоїть велика ялинка, навкруги безліч дітей.

Так проходить Новий рік — найкраще та найвеселіше з усіх свят.