План

1. Ніжна мамина пісня.

2. Любов до Батьківщини — в колисковій.

3. «Спи, моя маленька».

Колискова мами. Від самого початку життя схиляється над нами мама. Навіть підрісши, відчуваємо її постійну присутність поруч із собою.

Колискова… Скільки їх створив наш талановитий народ! Вони відрізняються від інших пісень глибиною батьківських почуттів, ніжністю і любов’ю. Саме вони ще з дитинства засівають душу дитини любов’ю. Під спів маминої пісні зростали майбутні поети і письменники, композитори і митці, хлібороби і робітники. Не знайдеться, мабуть, на землі людини, яка б не чула колискової пісні.

Саме з колискової пісні народжується почуття прекрасного у будь-якій людині. У колисковій пісні чується рідна мова, її неповторність, краса і милозвучність. Найсвятіше для людини почуття — любов до Батьківщини — теж виходить з маминої колискової пісні.

Розсіяні по всьому світу українці в багатьох поколіннях бережуть свої пісні. Під чарівні звуки колискової немовля одержує перші знання про свій народ, про його традиції, природу, чує рідну мову. Мамина колискова — це саме той оберіг, який захищає дітей від усього лихого.

І так хочеться, щоб завжди, усе життя мама співала нам пісні, щоб чулися її лагідні слова:

Ніч прийшла тихенька,

Спи, моя маленька…