Чому я хочу стати ветеринаром? Чи замислювалися ви над тим, що наші найменші друзі – собаки, коти, хом’яки – можуть теж хворіти і по­требувати допомоги?

Справді, маленьке кошенятко, яке вміє тільки нявча­ти, не може сказати і показати, де саме в нього болить. А великий пес, красень і незрівнянний охоронець, може теж захворіти. Хто ж прийде їм на допомогу, хто дасть необхідні ліки чи зробить укол? Це справа ветеринара.

Я люблю тваринок, люблю дивитися, коли вони веселі, сповнені сил і енергії. Саме тому я вирішив присвятити своє життя ветеринарії і стати дуже гарним лікарем. Я мрію допомагати всім: і слонам, і жирафам, і крокодилам, і тиг­рам і навіть крихітним пташенятам.

Пам’ятаю, коли я був у бабусі в селі, то бачив, як важ­ко хворіла корова, яку потім забили. Мені було боляче дивитись у її сумні очі. Боляче стало від того, що в селі ветеринара на той час не було, а коли він приїхав, то все вже скінчилось. Як часто трапляється, що худоба, яку і до­глядали добре, і годували, раптом захворює і помирає! Саме для того, щоб допомогти своїм безсловесним друзям, я і хо­чу присвятити життя такій важливій, нелегкій, але благо­родній справі. Я певен, що однаково дбайливо і терпляче буду ставитися до маленького кошеняти і до великого сло­на, адже найважливіше те, що я люблю тварин і бажаю їм допомогти.