Чому я хочу стати вчителем? Мене з самісінького дитинства приваблювала професія вчителя. Так добре було розсадити ляльок і щось їм роз­казувати, а потім ставити в журнал оцінки. Здавалося, що це так просто. Але коли пішла до школи, то побачи­ла, який нелегкий вчительський хліб. Моя перша вчитель­ка – людина надзвичайна. Вона добра, щира, справедли­ва. Усі свої сили, знання і час віддає Валентина Никифорівна нам, дбає про те, щоб ми стали освіченими і добрими людьми. Як і вона, я хочу в майбутньому відда­вати тепло і доброту своєї душі дітям, мрію теж стати вчи­телькою молодших класів.

Мені здається, що справжній вчитель – це людина, яка має не тільки глибокі знання, а ще вміє спілкуватися з дітьми, виховувати їх чесними, працьовитими, добрими.

Тому ідеалом для мене залишається моя перша вчителька, з якою ми почали читати, рахувати і писати. Я сподіваю­ся, що теж зможу знайти спільну мову з учнями, якщо буду їх поважати, прислухатися до їхніх думок, завжди нама­гатимуся зрозуміти своїх вихованців.