Чому я хочу бути хліборобом? На світі чимало різних професій, але мені подобається професія хлібороба. Коли я був маленький, то мріяв стати льотчиком чи космонавтом. Тепер я твердо знаю, що виро­щувати хліб – це найважливіша, найцікавіша і найгуманніша професія на землі.

Як гарно пахне щойно випечена хлібина! Скільки радості малечі приносять прянички, бублички, пиріжки! А хто знає, скільки за цими маленькими приємними гостинця­ми безсонних ночей хліборобів?

Мій дідусь і батько – механізатори. Усе своє життя вони пов’язали з вирощуванням хліба. Це цікава і дуже відпові­дальна справа. Особливо важко доводиться восени та в літню пору, коли робота в полі аж кипить. А до весни треба відремонтувати техніку, щоб не було жодного дня про­стою, жодної поламки.

І ось навесні, стомившись від зимового відпочинку, зем­ля чекає на дбайливі людські руки.

Батько і дідусь починають по-господарськи готувати ґрунт під посіви. їхні ділянки нагадують охайні господар­ські грядки. Батько частенько бере мене в поле, і я з задо­воленням допомагаю йому.

Як казково пахне весняна рілля, у якій і тепло рідної землі, і тепло майбутнього урожаю. Завдяки батькові і діду­севі я полюбив нелегку працю хліборобів і вирішив у май­бутньому трудитися в сільському господарстві.