ЧАРІВНЕ ДЖЕРЕЛО. Народилося малесеньке та гарнесеньке маля. У родині це втіха та жива іграшка. Близькі пестять і вихваляють. Росте дитина та вірить, що вона найгарніша, найрозумніша, найталановитіша.

Починається школа — перше коло життя. Характеристика од­нокласників, учителів і друзів робить свою справу. Ми розуміємо, що маємо неповторний характер, темперамент, зовнішність. Не всі наші вчинки ідеальні, а справи — добрі. Це в казці чарівне дзерка­ло розповідає героїні, що вона наймиліша.

У реальному житті таке дзеркало — це правда, почута від близь­ких і друзів. Така правда іноді буває гіркою, але корисною, як ліки. Треба розумно сприймати інформацію про себе. Можна побачити себе очима інших.

Поміркуйте, як діяти далі, що можна змінити на краще. Ніколи не пізно починати шлях до самовдосконалення.

Для чого це робити? Слід пам’ятати, що ми живемо серед лю­дей. Щоб зробити це співіснування гармонійним, треба відповідати вимогам загальнолюдської моралі. Ця мораль створюється в суспільстві. Не зайвим буде укласти із собою своєрідний контракт із переліком життєвих настанов, перемог, завдань і бонусів. Пер­шими такими настановами, особисто для мене, будуть якісне на­вчання, справжні друзі, добробут у родині, професійний вибір. Я прислухаюся до думки друзів, рідних і вчителів про мене. Не зав­жди це приємні висловлювання, але я не ображаюся, намагаюся усунути недоліки характеру та поведінки.

Хочеться побажати, щоб чарівне дзеркало — друзі та близькі люди — було в кожного. Хай воно допоможе вирости справжньою людиною!