А ВУЛИЦЯ ЖИВЕ СВОЇМ ЖИТТЯМ… Усі вулиці міст нашої країни чудові і неповторні. Тому мені хочеться описати вулицю, якої ще немає. Вона живе поки в моїх мріях.

Уявіть широку мармурову дорогу, зручні тротуари, на яких пи­шаються розкішшю барв декоративні квіти та кущі. Будинки розташовані в чіткій послідовності та гармонійно поєднуються в ко­льоровій гамі. Ось серед них алея з каштанів веде до парку відпо­чинку, а за ним — школа й дитсадок.

На іншому боці вулиці лікарня із найсучаснішим медичним обладнанням і торгівельний центр. Ці будівлі — гарні витвори архі­тектурного мистецтва.

Коли настає ніч, вулиця починає жити іншим життям серед неонових вогнів, яскравих афіш, музики розважальних центрів і ресторанів. А тим, хто цінує тишу й красу природи, сподобається прогулянка до парку. Саме там є невелике озеро, де живуть білі та чорні лебеді. Насолоджуйся красою, відчуй свіже повітря й пахощі квітів і зелених насаджень.

На мою думку, на такій вулиці жити захочеться кожному. І в недалекому майбутньому вулиці наших міст будуть схожими на цю, поки що уявну. Мрія — це місток у майбутнє!